( 09-03-2024 ) 1e helft van Austerlitz basis voor nederlaag. ( Austerlitz – Schalkwijk )

Door blessures van Roy Steenhuizen, Olaf Prins en Sem van Stijnvoort was te verwachten dat Austerlitz een moeilijke middag zou krijgen tegen Schalkwijk. Austerlitz begon sterk en in de 2e min. had Menno Kroon pech met een 1:1 situatie met de keeper. Daarna nam Schalkwijk mede door het slappe spel van Austerlitz het initiatief en had Austerlitz in de 13e min. geluk met een schot voorlangs. Slap en onnauwkeurig voetbal met veel onnodig balverlies leverde Schalkwijk bijna de 0-1 op toen een misverstand achterin vrij baan opleverde voor de spits van Schalkwijk, maar door goed verdedigend werk van Menno Kroon bleef de 0-1 uit. Ook een afgekeurd doelpunt van Schalkwijk voor buitenspel deed het spel van Austerlitz niet veranderen en in de 27emin. werd een organisatiefout achterin afgestraft, 0-1. Na een slordig genomen vrije trap in de 37e min. en de daarop volgende counter en een mistastende keeper Jelle Nauta betekende de    0-2. 

Na rust een iets ander spelbeeld met een alles of niets spelend Austerlitz dat tot de      75e min. moest wachten op de aansluitingstreffer, toen een handsbal een strafschop opleverde, welke door Kylian Steenbeek werd benut, 1-2. De handsbal werd bestraft met een 2e gele kaart, waardoor Schalkwijk met 10 man verder moest. Het laatste kwartier bleef Austerlitz knokken voor de  gelijkmaker, maar 3 cornerballen en 3 vrije trappen leverden niets op. In de 88e min. was Austerlitz dicht bij de gelijkmaker maar het schot van invaller Damian Helsdingen werd goed gekeerd door de keeper. Al met al een teleurstellend resultaat voor Austerlitz.