KNLTB-Clubapp tbv bardienstplanning

Op de site van de KNLTB vind je uitgebreide informatie over de installatie en het gebruik van de KNLTB Clubapp. Heb jij de nieuwste versie van de KNLTB ClubApp nog niet op je telefoon? Download die dan in de Apple store (IOS) of Google play (Android).

Selecteer vervolgens je vereniging (zoek op “Austerlitz”) en vul je clublidnummer in en geef je wachtwoord op. Als je die niet (meer) weet kies dan voor ‘reset’. Je krijgt dan de mogelijkheid een (nieuw) wachtwoord in te stellen via een link op je e-mailadres waarmee je bekend bent bij de ledenadministratie.

Het kan zijn dat de reset niet werkt, bijvoorbeeld omdat je de ClubApp nooit eerder hebt gebruikt. Neem dan contact op met mailnaar@svausterlitz.nl om jouw inloggegevens opnieuw te ontvangen.

LedenHandleiding_ClubApp2_2021