SV Austerlitz heeft met Denny Mater de nieuwe hoofdtrainer binnen!

Na een vervelend einde van de competitie waarbij SV Austerlitz uiteindelijk degradeerde naar de 5e klasse, kwam net voor het einde ook het nieuws dat de trainer had besloten zich aan SV Aurora te verbinden ondanks de contractverlenging.

We zijn dan nu ook blij dat we kunnen mededelen dat het ons toch gelukt is om nog voor de voorbereiding een hoofdtrainer gevonden te hebben in Denny Mater.
Denny is een jonge trainer van 25 jaar die ondanks zijn jonge leeftijd bij ons een goede indruk achter liet tijdens de gesprekken die we als bestuur en spelers met hem gevoerd hebben.

Met een verleden bij clubs zoals DVSA en Musketiers, verwachten wij dat hij weet hoe het bij een kleine club als SV Austerlitz werkt. We zijn dan ook blij dat we een akkoord hebben bereikt met hem en wensen hem veel succes bij onze mooie vereniging.